Titanik (1997)

Titanic

Yükleniyor

Titanik

Genel Bakış

Titanik Filmi izle, Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. 'Titanic' adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu 'Düşler Gemisi' nin yolcuları arasında Avrupa`da birkaç yıl geçirdikten sonra Amerika'ya dönmekte olan, Jack Dawson adlı genç ve fakir bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose DeWitt Bukater adlı zengin bir genç kız da vardır. İki genç şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912'de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

Bu film özeti @SiteRobotu tarafından oluşturuldu
 • Ülke

  US

 • Süre

  194 dk

 • Takipçiler

  3

 • IMDb Puanı

  7.8

 • Yapım yılı

  1997

Titanik Fragman
FragmanOfficial Trailer

Titanik Fragman

2019

Öne Çıkan Oyuncular

Yorumlar ( 3 )

Esranur Aktaş
Esranur Aktaş

Leonardo dicaprio harika oyunculuk sergilemiş titanik filmi izlerken hiç sıkılmıyor serisi olsaydı daha iyi olurdu bence ! Kate winslet kadında oynuyor yani :)) Ama ben oynamak isterdim leonardo izle titanik filminde yada başka bir filmde, belkide birgün aynı filmde oynarız hayalim gerçek olmuş olur :) bizimkisi bir aşk hikayesi işte ..

Emine Koç
Emine Koç

Yıllar gecmesine ragmen ilk gün gibi heyecanla izliyorum bu filmi cok güzel yapmislar.. izlerken yasiyor gibiyim yaa benim gibi hisseden var mi ?

SERA
SERA

çok aşırı aşırı derecede mükemmel ötesi bi film kessinlikle izleyin begenin çok sayıda film izledim ama bu film diğer filmlere bir milyon basar etkisinden gerçekten hiç kalkamayacagım